Ciesz się bezpieczną i łatwą obsługą! - Xeeder

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Xeeder Technology Co., Ltd.

Im Online Czat teraz

Xeeder Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Xeeder Technology Co., Ltd. Xeeder Technology Co., Ltd. Xeeder Technology Co., Ltd. Xeeder Technology Co., Ltd.
5 周年 6 周年

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Xeeder
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 10000000-50000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 70% - 80%
Xeeder Technology Co., Limited, założona w 2006 r. W Shenzhen w Chinach, jest światowej sławy przedsiębiorstwem zajmującym się bezpieczeństwem, które produkuje głównie zamek do kart inteligentnych, który został już z powodzeniem zastosowany z funkcją NFC.

Xeeder nieprzerwanie uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2000 w latach 2009–2012 i dostarczył inteligentny zamek do drzwi SIEMENS w 2010 r. 2011, interfejs oprogramowania Xeeder został zatwierdzony przez Micros-Fidelio, najbardziej wiarygodny międzynarodowy system PMS. Jesteśmy jednym z niewielu producentów zamków, którzy budują relacje z Micros w Chinach kontynentalnych.

Podstawowa technologia Xeeder jest zawsze na wiodącym poziomie na świecie i nigdy nie przestajemy dążyć do innowacji i ulepszania produktów, a to jest dusza dobrobytu Xeeder i klucz do coraz większej popularności na świecie w ciągu ostatnich 7 lat. Jesteśmy jedną z pierwszych i nielicznych firm w Chinach, które opracowują technologię NFC w systemie zamka drzwiowego i uruchomiliśmy system zamków hotelowych NFC przed innymi producentami inteligentnych zamków drzwiowych w Chinach ze względu na nasze relacje z NXP, wiodącą grupą w NFC. Wielki chiński dyrektor generalny NXP odwiedził Xeeder w Shenzhen w grudniu 2012 roku i podpisał umowy o współpracy z Xeeder, aby zapewnić stabilne i długoterminowe wsparcie techniczne dla każdego produktu zamka do drzwi hotelowych Xeeder NFC.

System blokady hotelowej Xeeder jest już używany przez klientów zlokalizowanych w ponad 50 krajach i regionach, w tym nie tylko w krajach rozwijających się, takich jak Brazylia, kraje Afryki i Wietnam, ale także w krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych. System zamków Xeeder Hotel obejmuje różne dziedziny, poza hotelami, otrzymujemy również wysokie uznanie od kurortów, apartamentów, szkół i szpitali.

Szczegóły kontaktu
Xeeder Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Michael

Tel: 86-755-83663830

Faks: 86-755-83663832

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)